Kaia Gerber, nowa amasadorka marki Marc Jacobs Beauty w roku 2017

kaia gerber

Marc redefiniuje pojęcie piękna, dostrzegając jego perfekcyjnie nieperfekcyjne oblicze. “Dostrzegam piękno w wielu rzeczach. Pociągają mnie: każda niedoskonałość, styl, pewność siebie i nowe doświadczenia. To niespodziewane i zaskakujące.”

Kaia Gerber, nowa amasadorka marki Marc Jacobs Beauty w roku 2017

Marc Jacobs z przyjemnością przedstawia nową ambasadorkę marki Marc Jacobs Beauty – Kaię Gerber, w jej pierwszej oficjalnej kampanii.

„Mieliśmy ogromne szczęście, że markę Marc Jacobs Beauty reprezentowały zawsze niezwykłe kobiety – od Edie Campbell po Jessicę Lange. Jesteśmy podekscytowani, że Kaia dołączyła do tej listy. Jej uroda, urok, niewiarygodna osobowość a także jej zawodowa etyka dowodzą, że niedaleko pada jabłko od jabłoni” – Marc Jacobs.

Na zdjęciu z kampanii Kaia prezentuje nową kolekcję kosmetyków do makijażu marki Marc Jacobs Beaty: nowy żelowy eyeliner – matowy Highliner, podkład Whirl(pool) oraz nadającą rzęsom objętości maskarę O!Mega Lash w turkusowo-błękitnym odcieniu Peacock. Zdjęcia wykonał David Sims. Za stylizację odpowiedzialna była Katie Grand. Makijaż wykonała Diane Kendal, stylizację włosów Guido Paolo a stylizację paznokci Jin Soon Choi.

“Praca z Marciem jest zawsze niewiarygodnie inspirująca. Jego energia jest zaraźliwa a zdjęcia do nowej kampanii Wiosna 2017 marki Marc Jacobs Beauty nie były wyjątkiem. Marc chciał stworzyć młody, odważny, graficzny look, który przedstawiałby wszystkie piękne kolory do oczu z nowej kolekcji. Zestawienie intensywnej maskary z Highlinerem było idealne dla naturalnej urody i wdzięku Kai. Wokół jej oka, highlinerem wykonałam mocny, graficzny kształt a następnie przedłużyłam linie aby dodać stylizacji mocniejszego charakteru. Na koniec na górne i dolne rzęsy nałożyłam maskarę w pasującym odcieniu. Pozostałe elementy twarzy postanowiłam pozostawić świeże i naturalne, uzyskując jednocześnie mocny i zabawny look.” – Diane Kendal, makijażystka

Wiosenna kolekcja kosmetyków do makijażu Marc Jacobs Beauty, stworzona z inspiracji żeglarską kolekcją Marc Jacobs na Wiosnę 2017 stanowi feerię kolorów. Odkryj matowy Highliner i maskarę O!Mega Lash w nowych wibrujących odcieniach! Na koniec podkreśl naturalne piękno ust nowymi, neutralnymi odcieniami pomadek New Nudes i konturówek (P)outliner.

facebook google twitter instagram youtube