III Edycja Targów Kosmetycznych Fryzjerstwa Medycyny Eststycznej & SPA – Innova Beauty & Pharm pod patronatem Beauty Mission

innova

Już w pierwszy weekend grudnia spotkamy się na trzeciej edycji najnowszych na rynku, a zarazem najszybciej rozwijających się i najbardziej innowacyjnych Targów Kosmetyczno-Fryzjerskich, Medycyny Estetycznej & SPA – Innova Beauty&Pharm.

Targi Innova Beauty&Pharm to idealne miejsce do wymiany doświadczeń z innymi osobami z branży, zakupu nowości na rynku w okazyjnych cenach, rozmowy i konsultacji z ekspertami z branży oraz przedstawicielami firm z zakresu kosmetyki, kosmetologii, medycyny estetycznej oraz SPA oraz wysłuchania serii inspirujących wykładów.

Podczas targów przewidziano także szereg mistrzostw z zakresu makijażu permanentnego, stylizacji paznokci, fryzjerstwa oraz makijażu. Mistrzostwa poprowadzą najbardziej znane osobistości w branży. Na mistrzostwa obowiązują wcześniejsze zapisy.

Dodatkowo na facebook’u organizatora obecnie trwa promocja, gdzie po wykonaniu instrukcji każda osoba otrzyma darmowy bilet wstępu na targi.

Serdecznie zapraszamy
https://www.facebook.com/TargiBeautyandPharm/
http://beauty.ibfgroup.pl/

ODBIERZ BEZPŁATNY BILET NA TARGI! PISZ NA dorota@beautymission.pl, w tytule maila wpisując: BILET INNOVA

zapraszamy na targi

 

 

facebook google twitter instagram youtube