DJ & Lady Sax w Hotelu Mansor

Logo Dj & lady Sax NEVLogo Dj & lady Sax NEVOSTATKI PRZY DZWIĘKACH SAKSOFONU. DJ & LADY SAX W HOTELU MANSOR

logo czarneDyrekcja i pracownicy Hotelu Mansor z niekłamaną radością zapraszają na ostatki przy akompaniamencie saksofonu. W eleganckich wnętrzach Sali Kryształowej Hotelu Mansor odbędzie się wyjątkowa, pierwsza impreza ostatkowa. Na Gości czekać będzie nie tylko znakomite menu, ale także doskonale dobrana oprawa muzyczna.

Podczas wieczoru ostatkowego zagra znany duet DJ & Lady Sax, który w swoim repertuarze ma łatwo wpadające w ucho światowe przeboje. DJ & Lady Sax to idealne połączenie muzyki prezentowanej przez Dj-a z niepowtarzalnym dźwiękiem saksofonu. DJ & Lady Sax znani są z programu „Jaka to melodia?”. Duet na co dzień współpracuje m.in. z warszawskimi teatrami „ Komedia”, „Roma” oraz „Buffo”.

W menu, specjalnie przygotowanym na tą okazję, Goście będą mogli kosztować wyśmienitych dań gorących w postaci aromatycznych zup, pysznych drugich dań oraz sześciu specjalnie wyselekcjonowanych rodzajów przystawek. Ofertę uzupełni słodki bufet z domowymi wypiekami, soczyste owoce, napoje zimne oraz bufet kawowy.

Ostatki w Hotelu Mansor na długo pozostaną w pamięci!

Więcej informacji na www.mansor.pl

cde98bc9afb0cd9907f9d424ad1f2787-1

zdjęcie

facebook google twitter instagram youtube