321 impro

Beauty Mission

– portal dla Uzależnionych od Piękna

Portal Beauty Mission powstał w 2013 roku. W roku 2015 uzyskaliśmy dofinansowanie unijne na jego dalszy rozwój i projekty. Beauty Mission to nie tylko strona w internecie – to ludzie, którzy go tworzą  i działania, które promują, organizują, wdrażają. To miejsce pełne pasji i dobrej energii, która uzależnia!

 

Celem Beauty Mission jest stworzenie przestrzeni gdzie można uzyskać przydatną wiedzę z zakresu m.in.: kosmetyki (również kolorowej), medycyny estetycznej, kosmetologii, trendów eko, jak również strefy, gdzie każdy będzie mógł podzielić się swoim przeżywaniem codziennego piękna.

wyszkoni & beauty missionIdeą przewodnią Beauty Mission jest budowanie świadomości konsumenckiej rynku beauty. Na łamach Beauty Mission staramy się opisywać trendy panujące w branżach urodowych oraz na mapie eko. Przybliżamy Czytelnikowi zarówno rynek polski jak i zagraniczny, opisujemy rzetelnie zabiegi, produkty kosmetyczne, tendencje oraz interesujące imprezy. Od 2015 roku rozszerzyliśmy swoje działania o nowe kategorie takie jak: zdrowie, biznes, kultura i sztuka, motoryzacja i moda. Oprócz Kobiet, zapraszamy także Mężczyzn. Dodaliśmy również zakładkę poświęconą Dzieciom, bo bez nich Świat byłby pozbawiony piękna.

Działamy charytatywnie i wspieramy organizacje kobiece, ale nie tylko. Promujemy młode talenty i ciekawe osoby, jak również przedsięwzięcia i imprezy. Jesteśmy tam gdzie dzieje się coś ciekawego.

 

 

Beauty Mission stawia sobie za cel współpracę z ekspertami, profesjonalistami aby wiedza, którą przekazuje była poparta doświadczeniem i pasją.

O wszystkim o czym piszemy, informujemy Czytelników na bieżąco na naszych portalach społecznościowych:

pobrane

pobrane (1)

pobrane (3)

 

pobrane (4)

A piękno otaczającego nas Świata kolekcjonujemy na Instagramie!

pobrane (2)

 

Dołącz do sieci Uzależnionych od Piękna! Czekamy właśnie na Ciebie!

Plakat_Fashion_Democracy

MAPA-PATRONI_net

plakat_ALOHA_-_format_B1_nowe_loga_v2 (1)

szpilki z klasą

mądra i bogata kobieta dwa

321 impro

1-DSC06983 (2)

anna nowak ibisz

1-DSC06948 (2)

DSC_7433

2014_03_18_-_Konferencja_VI (1)

DSC08249

DSC06640

red_carpet_black_logos2-page-001

logo

 

facebook google twitter instagram youtube